Przełamanie fali spadkowej? Nowy trend BTC

Analiza
Patrząc na wykres h12 tydzień temu domknęliśmy 5,5 miesięczny trójkąt spadkowy. W między czasie osiągnęliśmy 23,6 % całej bańki co przypadło nam na 350$, ten pułap uznaję za maksymalne dno.
Prowadząc linię boczną trójkąta przez wszystkie szczyty MA dochodzimy do wniosku, że jej kąt nachylenia wyniósł Alfa=90° * fi=56°. Przykładając kątomierz osiągnęliśmy właśnie ta wartość.
Fale po korekcyjne 1,2,3 także sięgają dokładnie wartości wyliczonych z liczby fi 0,618.
Przed nami przełamanie trendu i kolejna linia wzrostowa sięgająca 720$, myślę, że w okolicach 15 czerwca.

Przyszłość
Co do przyszłości i użyteczności BTC W świecie panują optymistyczne nastroje, oprócz Chin oczywiście. Pozostaje więc pytanie czy kolejna bańka przypadnie w tym roku, ciężko powiedzieć. Patrząc na rynek akcji/obligacji osiągamy kolejne rekordy hossy co niedługo powinno skończyć się ostrą korektą i ucieczką w inne aktywa typu kruszce, kryptowaluty.
Na globalnej szachownicy szykują się duże ruchy, wkrótce rozpocznie się sprawdzanie pionków czy są dość silne. USA mogą stać się bankrutem gdy kraje BRICS zrezygnują z dolara na korzyść nowego Golden Yuana. Chiny są już prawie gotowe, ich rezerwy złota zamortyzują straty posiadanych przez nich śmieciowych obligacji amerykańskich.

1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.