Konto PAMM

(Dodano 10 Maja 2017)
Usługa PAMM to zabieg programowy, który umożliwia Ci automatyczne kopiowanie moich transakcji, dzięki czemu możesz zarabiać razem ze mną dając w zamian część zysku. Handel odbywa się na giełdzie btc-e. Właściwie nic nie musisz robić dołączasz tylko do mojego konta Master na stronie pamm.btc-e.com. Wystarczy, że utworzysz standardowe konto giełdowe btc-e, a potem w panelu użytkownika stworzysz nowe na platformę MT4. Po zalogowaniu do panelu PAMM w zakładce Accounts masz listę wszystkich użytkowników oraz walory jakie oferują. Po wybraniu nicka, masz dostęp do wielu statystyk oraz aktualnej liczby powiązanych graczy. Obecnie prowadzę transakcje tylko na Litecoinie, lewar 1:3, pozycje zarówno kupna (long) jak i sprzedaży(short), zazwyczaj są małe maksymalnie 10-30% kapitału z ciasnym stop lossem. Strategia jaką stosuję pozwoliła mi osiągnąć stopę zwrotu w wysokości około 350 % za ostatnie 2 mc na walucie LTC, uwzględniając wartość dolarową jest to prawie 2500 %. Oczywiście takie zwroty są możliwe jedynie przy dużej zmienności kursu nieważne czy w dół czy w górę.

Na nowym koncie Hogoramo przygotowałem trzy kombinacje parametrów ofert różniących się od siebie honorarium od twoich zysków i wielkością depozytu jaki musisz mieć. Aby podpiąć się pode mnie w moim linku klikasz join i na dole wybierasz offers:

Earth: honorarium 25 %, depozyt 100 LTC około 3000$/12000 PLN
Mars: honorarium 30 %, depozyt 50 LTC około 1500$/6000 PLN
Moon: honorarium 35 %, depozyt 10 LTC około 300$/1200 PLN

Inne wspólne parametry jakie wprowadziłem dla ofert to:
– 2% opłata roczna za zarządzanie Twoimi środkami, rozliczana w cyklu dziennym czyli: 2%/365= 0,005 %.
– 3% gwarancja zysku za który nie zapłacisz honorarium.
– 5% kary za wycofanie środków przed końcem okresu rozliczeniowego który wynosi 28 dni.
– 10% honorarium dla Ciebie od zysków klientów, którzy dołączyli do mnie poprzez Twój link referencyjny.

Aktualny graf z nowego konta, operacje rozliczane dobowo o godz. 01:00.

PAMM: Hogoramo

Szczegóły dotyczące zakładania i konfiguracji konta giełdy btc-e i PAMM na stronie bitcoin.pl

Add. 7.06.2017
W ciągu prawie miesiąca od 10.05.2017 do 5.06.2017 nowe konto PAMM osiągnęło stopę zwrotu na poziomie 78%, przy czym kurs LTC wynosił na początku i na końcu okresu inwestycyjnego tyle samo czyli 28$. Natomiast zmienność kursu w tym okresie była dość duża najpierw zjazd do 22$ potem powrót na 30$ i ponownie zjazd na 17$ i powrót na 28$. Wskaźniki poniesionego ryzyka w stosunku do stopy zwrotu były na dość przyzwoitym poziomie. Wskaźnik Sharpe’a: 0.4, wskaźnik Sortino: 1.99, wskaźnik Calmar: 15, strategia była więc bardzo ostrożna.
PAMM Hogo

Jako, że zbyt dużo osób dołączyło do konta pojawiła się bariera psychologiczna, zarządzania tak dużymi środkami. Dodatkowo algorytm podziału zysków stał się dla mnie niekorzystny przez to, że mój Master Capital stanowił ułamek portfela inwestycyjnego. Obecnie mamy okres wakacyjny, więc nie spodziewam się większych ruchów. Postanawiam więc zamknąć konto PAMM i na jesień zaproponować ofertę szkoleniową by każdy z was mógł samodzielnie bawić się w day trading osiągając podobne wyniki . Wszystkim którzy mi towarzyszyli i zaufali gratuluję osiągniętych zysków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.