Program partnerski

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę w handlu kryptowalutami możesz założyć konto z poniższych linków. Dodatkowo wspomożesz mnie w utrzymaniu serwisu, na pewno dzięki temu pojawi się więcej użytecznej wiedzy. Wszystkie polecane produkty są przeze mnie sprawdzone.

A. Polskie giełdy kryptowalut (posegregowane alfabetycznie)
Aktualny wolumen transakcji możesz zobaczyć [tutaj]


Bitbay.net

gielda

Bitbay.net to druga pod względem obrotów giełda w Polsce, powstała dość niedawno jednak szybko zwiększa swój udział w rynku. W Lutym 2015 r. uruchomiono nową platformę w wersji 2.0 dostępną w dwóch językach PL/ENG.

Główną ofertą giełdy jest sprzedaż/kupno kryptowalut (BTC, LTC) za PLN i za USD (BTC) i standardowo wymiana LTC na BTC. Rejestracja jest szybka, interfejs bardzo przejrzysty i intuicyjny. Dodatkowo możemy dokonywać zleceń używając prostego bota. Konto możemy założyć również na firmę, automatycznie otrzymamy stosowne faktury.

Poniżej tabela możliwych wpłat/wypłat

Wpłaty Wypłaty
– Adres LTC/BTC
– Przelew bankowy lub Pocztą Polską
– OKPay – Euro/USD
– Przelew bankowy
– BlueCash ekspresowy – PLN
– SEPA – Euro
– OKPay – Euro, USD

Bitmarket.pl

BM

Bitmarket.pl to jedna z moich ulubionych giełd. Założona w 2014 przez zespół AfterMarket. Platforma dostępna w wersji polskiej i angielskiej. Handel na dwóch walutach LTC i BTC tą drugą możemy handlować mając Euro. Szybkie wpłaty/wypłaty, prosty intuicyjny interfejs.

To co ją wyróżnia to możliwość stosowania dźwigni na LTC 1:3 i 1:10 na BTC. Choć czasem dobre zamknięcie pozycji jest trudne i raz na kilka miesięcy można wpaść na flash crasha ze względu na płytkość giełdy. Jeśli nie chcemy ponosić ryzyka możemy zarabiać na swapach rozliczanych codziennie, oprocentowanie jest zmienne w zależności od liczby chętnych do pożyczenia naszych monet.
Kolejną ciekawostką jest konkurs dla najlepszych traderów. Rozliczany jest co tydzień wpisowe 0.5 BTC do wygrania 1 BTC. Wygrywa ten który uzyska największy wzrost powyżej 0.5 BTC można stosować dźwignie.

B. Zagraniczne giełdy kryptowalut


Btc-e – obecnie wex.nz

Wex.nz jest to rosyjska giełda najdłużej działająca bezawaryjnie. Platforma dostępna w 3 językach: angielski, rosyjski, chiński. Mamy możliwość handlu wieloma starszymi kryptowalutmi powstałymi zaraz po bitcoinie. Platforma czytelna umożliwia dodatkowe zabezpieczenia konta.

Polecam szczególnie jeśli ktoś chce grać lewarem na platformie MetaTrader4.
Ciekawostką jest również system PAMM kiedy jesteśmy dobrym traderem możemy korzystać z kont innych użytkowników powiązanych z naszym. Prowizję ustalamy przed podpisaniem umowy rozliczana jest ona co miesiąc. Więcej informacji na bitcoin.pl
Giełda w lipcu 2017 roku została zablokowana przez FBI z powodu oskarżeń o pranie pieniędzy. Rząd USA ograbił ją z gotówki jednak sama giełda zachowała wszystkie kryptowaluty. Po trzech miesiącach wystartowała ponownie na nowym serwerze wex.nz. Gracze odzyskali 60% swoich środków, resztę dostali w umownych tokenach, które z czasem mogą sprzedać po większej wartości.
Oznacza to, że sama giełda znakomicie się zachowała i wyszła z twarzą. Zalecam jednak ostrożność amerykańce mogą zaatakować ponownie.


Cryptopia.co.nz

Cryptopia – Duża ilość altcoinów. Kilka mln użytkowników, bardzo duże dzienne obroty. Rynek USDT, BTC, NZDT (T oznacza Tether). Kraj pochodzenia Nowa Zelandia. Błyskawiczne wpłaty i wypłaty dzienny limit wypłat to 5000$.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.